STUDENT TRAVEL opinie

Opinie

 • Reggaeholic
  Kavos
  Grecja

  Podróżuję ze znajomą/-ym

  3 stycznia 2016

  Serwis przed wyjazdem 9/10
  Szkoda że wyjazd na Italiano trip został odwołany

  Serwis w trakcie wyjazdu 9/10
  Żadnych problemów, pilot świetny

  Transport 8/10
  Jak na autobus to bardzo dobrze, niestety przy moich gabarytach niewygodnie

  Zakwaterowanie 7/10
  całkowicie wystarczające, bez niepotrzebnych szaleństw

  Realizacja programu 10/10
  Wszystko świetnie!

  Region 9/10
  Gorąco, pięknie, świetne imprezy, kac dopiero po powrocie do domu

  Polecę wyjazd znajomym

  Co mogłoby poprawić wyjazd?
  Gdyby wszyscy z wycieczki mieszkali w jednym miejscu

  Co Cię rozczarowało?
  Zbyt szybki powrót do domu ;)

  Co Cie pozytywnie zaskoczyło?
  Powrót z Paxos

 • IrminaJ
  Vlora
  Albania

  Podróżuję z partnerem

  3 stycznia 2016

  Serwis przed wyjazdem 10/10
  Serwis świetny, jak zawsze dużo maili i smsów, zapewniających elementarne informację i odpowiadających na wszystkie pytania, które snuły się w głowie podczas przygotowań do wyjazdu.

  Serwis w trakcie wyjazdu 10/10
  Otrzymywanie smsów odpowiednio wcześniej, pozwalało na przygotowanie się do wyjścia, a także zaplanowanie czasu.

  Transport 10/10
  Kierowcy świetni! Dwóch Robertów Kubiców europejskich drog, którzy na albańskich i macedońskich zakrętach radzili sobie nie lepiej, niż nie jeden miejscowy.

  Zakwaterowanie 6/10
  Apartamenty w Albani-ok, za cenę zakupu nie oczekiwałam 5 gwiazdkowego hotelu na miarę europejskiego kurortu. Jednakże fotografię wiszące na stroni dot. hotelu w Macedonii znacznie poniżej jakichkolwiek oczekiwań, sfotografowano pokoje reprezentacyjne, a turystów zapędzono do pokoi, które swoim wyposażeniem oprócz toalety i płaskiego telewizora na ścianie przypominały wczesne lata prlu.

  Realizacja programu 9/10
  Realizacja ok, nie mam większych zastrzeżeń. Fajnym pomysłem naszego przewodnika była organizacja hawai party podczas reju po jeziorze Ohrid.

  Region 7/10
  Albania jak narazie kraj słabo zindustrializowany, słabo rozwinięty kulturowo, społecznie, jeszcze nie nastawiony na zapewnienie wygód dla turystów odwiedzających. Pomimo krów na drodze i dziur większych niż w Polsce, co również można uznać za sukces bardzo chętnie wróciłabym na riwierę albańską za kilka lat, kiedy wielkie place budów wzdłuż promenady zamienią się w piękne hotele a plaży publicznej nie trzeba będzie dzielić ze zwierzętami;) Macedonia zauroczyła mnie swoją gościnnością, pięknymi widokami oraz postępem technologicznym, a i najważniejsze pysznym jedzeniem!

  Polecę wyjazd znajomym

  Co mogłoby poprawić wyjazd?
  W moim przekonaniu wizyta w Belgradzie nie była na tyle atrakcyjna w stosunku do całego wyjazdu, jednak przesiadywanie w ulicznych kafejkach z drinkiem w ręku, pozwoliło mi na zrozumienie klimatu państwa.

  Co Cię rozczarowało?
  jak w/w macedoński hotel.

  Co Cie pozytywnie zaskoczyło?
  dużym zaskoczeniem była otwartość albańczyków, po kilku wizytach w okolicznym sklepie mówiliśmy sobie po imieniu, codziennie wymienialiśmy uprzejmości i rozmawialiśmy.

 • Marta
  Złote Piaski
  Bułgaria

  Podróżuję ze znajomą/-ym

  3 stycznia 2016

  Serwis przed wyjazdem 10/10
  Sprawna obsluga. Wiadomosci emailowe zgodne i na temat. O wszystkich najwazniejszych rzeczach bylam infrmowana. Dzieki czemu moglam sie dobrze przygotowac

  Serwis w trakcie wyjazdu 10/10
  Super opcja z informowaniem za pomoca sms. Pomocna zoraganizowana grupa mlodych ludzi ktorzy staneli na wysokosci zadania pod kazdym wzgledem. Gratulacje

  Transport 10/10
  Dojazd wlasny

  Zakwaterowanie 9/10
  Zakwaterowanie w porzadku. Troszke male pokoje i szafa w stosunku do dlugosci pobytu, ale jestem kobieta i to chyba normalna ocena, nie bierzcie tego do siebie :)

  Realizacja programu 9/10
  Realizacja zgodna w 100%. Zauwazylam tylko, ze nie bylo Przybysz, ktora miala byc na jedynym z koncertow.

  Region 10/10
  Swietne miejsce. Klimatyczne, Blisko najwazniejsze sklepy, blisko do morza i wszystkich lokali w ktorych odbywaly sie imprezy zorganizowane dla uczestnikow.

  Polecę wyjazd znajomym

  Co mogłoby poprawić wyjazd?
  Zwrocenie uwagi na dobor hotelu biorac pod uwage wyzywienie ktore niestety nie bylo dobre. To bardzo wazna kwestia zeby dobrze zjesc. Nie wazna ilosc wazna jakosc e tym przypadku.

  Co Cię rozczarowało?
  Jedzenie. Platny parking dla osob ktore przyjechaly samochodem.

  Co Cie pozytywnie zaskoczyło?
  Przede wszystkim kadra zawodowcow ktorzy sprawili, ze bylo naprawde wyjatkowo. Lokalizacja. Organizacja imprez. Pomyslowosc. Oryginalnosc

 • Natalia
  Budva
  Czarnogóra

  Podróżuję z grupą znajomych

  3 stycznia 2016

  Serwis przed wyjazdem 10/10
  Sprawny przepływ informacji przez pocztę e-mail i tel.

  Serwis w trakcie wyjazdu 10/10
  Zawsze SPOKO. Informacje na czas z wyprzedzeniem i troską .

  Transport 10/10
  Transport zawsze bezpieczny. Kontrolowany przed wyjazdem przez policję czego byłam świadkiem wielokrotnie. Autokary wygodne, czyste i zapewniające bezpieczną podróż. Kierowcy mili i doskonale znający trasy oraz zachowujący odpowiednią prędkość w czasie podróży.

  Zakwaterowanie 10/10
  Zakwaterowanie wygodne. Dobra lokalizacja w mieście. Często dostępne aneksy kuchenne co jest dużym plusem w ofertach.

  Realizacja programu 10/10
  Zgodna z planem i ofertą. Czas dobrze zaplanowany. Wycieczki, imprezy dobrze zrealizowane. Piloci i rezydenci zawsze kreatywni potrafiący wybrnąć z każdej sytuacji, żeby zadowolić klientów.

  Region 10/10
  Godny uwagi podróżujących.

  Polecę wyjazd znajomym

  Co mogłoby poprawić wyjazd?
  Stały dostęp do WC w autobusie dla osób niespożywających %.

  Co Cię rozczarowało?
  Zbyt duże słowo dlatego nic :).

  Co Cie pozytywnie zaskoczyło?
  Organizacja i zaangażowanie pracowników biura ST. Z doświadczenia wiem,że wiek pilota czy rezydenta nie ma znaczenia w tej pracy tylko podejście i serce. Więc ST miło mnie zaskoczyliście. Zawsze myślałam, że wiek =profesjonalizm i doświadczenie.

 • Justyn
  Polańczyk
  Polska

  Podróżuję z grupą znajomych

  3 stycznia 2016

  Serwis przed wyjazdem 8/10
  Półtora miesiąca przed wyjazdem zostałem ze znajomymi poinformowany o zmianie hotelu w jakim będziemy mieszkać. Jego standard wcale nie był wyższy ( widzieliśmy hotel, w którym mieliśmy mieszkać. Po za tym w poprzedniej ofercie strefę relaksu mieliśmy mieć od razu w hotelu w drugiej opcji musieliśmy dojść więcej niż 500m. Co jak się łatwo domyślić było mocno uciążliwe!

  Serwis w trakcie wyjazdu 8/10
  Jedyny plus to można było skontaktować się z prowadzącą wyjazd. Reszta niestety na nie korzyść informację przychodziły zbyt późno czasem nawet kilkanaście minut przed wydarzeniem. Brakowało planu wyjazdu... Nikt nie znał w 100% chronologii wydarzeń. Całe szczęście atmosfera wyjazdu była bardzo dobra i chyba tylko ludzie którzy na nim byli uratowali ten wyjazd.

  Transport 5/10
  Możliwość przejazdu praktycznie wykluczona. Z dojazdem do większej miejscowości koszt 200zł. Raczej odpada. Samochodem ze znajomymi wyszło nam po 100zł, a to w końcu autobus.

  Zakwaterowanie 3/10
  Z grubsza sam hotel się spisał, minus za zmianę hotelu i problem z dojściem na każdy event.

  Realizacja programu 3/10
  Ze względu na warunki połowa atrakcji odpadła (brak śniegu), nie zaoferowano nam nic w zamian. Bardziej wykazał się miejscowy przewodnik, niż sama organizacja z ramienia student travel. Sam sylwester wyszedł słabo brak DJ który po prostu nie dojechał na wydarzenie... Więc wszyscy bili się o puszczanie muzyki... Nikt nie próbował nad tym zapanować. Brak napojów gazowanych do popicia. Po północy mieliśmy dołączyć do innej grupy do sali wyżej. Okazało się, że tamtejsza obsługa o niczym nie wie nie mieliśmy swoich stolików (zwyczajnie nie było gdzie usiąść) po prostu jakiś kabaret. Reasumując będę się zastanawiał czy nie walczyć o zwrot kosztów za poniesione nie dogodności.

  Region 10/10
  Region przepiękny, dużo ciekawych miejsc do zwiedzania, świetne widoki, wspaniali ludzie. Miejscowi strasznie gościnni kreatywni, szkoda, że student travel tak zawaliło organizację, bo na prawdę można było z tego wyjazdu wyciągnąć zdecydowanie więcej.

  Nie polecę wyjazdu znajomym

  Co mogłoby poprawić wyjazd?
  ORGANIZACJA!!! Dokładne podzielenie obowiązków! Nie może być sytuacji, w której organizator twierdzi, że nie jest za coś odpowiedzialny.. Dla mnie powinna być osoba która jest odpowiedzialna za całość i ma ze sobą ludzi którym przydziela obowiązki.

  Co Cię rozczarowało?
  Jak już wyżej napisałem. Sam sylwester, brak połowy atrakcji, brak oferty zamiennej. Nie polecę wyjazdu znajomym. Podam kontakt do miejscowego przewodnika i zaproponuję przejazd na własną rękę.

  Co Cie pozytywnie zaskoczyło?
  Ludzie i atmosfera pomimo słabej organizacji.

Certyfikat

Wyróżnienie Student Travel

Biuro Podróży Student Travel wykazało się szczególną troską o Klientów.

Serwis Travel Opinie otrzymał wiele sygnalów świadczących o rzetelności firmy. Na zwrócenie szczególnej uwagi zasługuje to, że biuro może pochwalić wysoką gwarancję ubezpieczeniową turystyczną wynoszącą 1 076 950 PLN. Od 2015 roku jako jedyne studenckie biuro podróży posiada licencję na organizowanie wyjazdów turystycznych samolotem. Należałoby również wspomnieć o systemie informowania Klietów podczas wyjazdu za pomocą wiadomości SMS oraz wysoko wykwalifikowanej kadrze, która ciągle rozwija się pod okiem najlepszych szkoleniowców w Polsce.

Student Travel to numer 1 w Polsce w kategorii studenci i dlatego do tej pory z ich oferty skorzystało ponad 50 000 klientów.

Gratulujemy!

Ocena

10 / 10

293 opinii

Serwis przed wyjazdem
10   
Serwis w czasie wyjazdu
10   
Transport
9   
Zakwaterowanie
9   
Realizacja programu (oferty)
9   
Region
10   

O Tobie

Destynacja wyjazdu

Serwis przed wyjazdem

Twój komentarz

Serwis w czasie wyjazdu

Twój komentarz

Transport

Twój komentarz

Zakwaterowanie

Twój komentarz

Realizacja programu (oferty)

Twój komentarz

Region

Twój komentarz

Co mogłoby poprawić wyjazd?

Co mnie rozczarowało?

Co mnie pozytywnie zaskoczyło?

Czy polecisz wyjazd znajomym?

Weryfikacja

Na podany adres e-mail wyślemy link aktywujący.
Z jednego adresu e-mail możesz dodać tylko jedną opinię.
Jeżeli w przyszłości dodasz kolejną opinię, to poprzednia zostanie wykreślona.